Druk

BWS EXPO WYDRUK WIELKOFORMATOWY

TECHNOLOGIA LATEKSOWA

Zastosowanie technologii lateksowej umożliwia drukowanie na różnorodnych mediach, takich jak: tkaniny, papier, folie, płótna, oraz wiele innych powlekanych i niepowlekanych materiałów. Tak różnorodny wybór pozwala kompleksowo zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza firma dysponuje urządzeniami HP umożliwiającymi wydruki do maksymalnej szerokości 3,18 m z możliwość obustronnego zadruku w rozdzielczości do 1200 dpi. Wykwalifikowani drukarze oraz graficy z wieloletnim stażem zapewnią jak najlepszą realizację Państwa zamówień.

  • Najnowsza technologia dostępna na rynku
  • Wysoka jakość fotograficzna, nasycenie koloru w rozdzielczości
    do 1200 dpi
  • 100% ekologiczny wydruk, nietoksyczny, bezwonny, bezpieczny dla ludzi
  • Zastosowanie na różnorodnych mediach, taki jak: tkaniny, papier, folie, płótna,
    powlekane i niepowlekane materiały
  • Trwałość, szybkość wykonania oraz atrakcyjna cena przy najwyższej jakości wydruku

zalety

wydruk lateksowy

Druk lateksowy jest w 100% ekologiczny i bezwonny dzięki wykorzystaniu farb na bazie wody. Jest to jedyna metoda druku cyfrowego, która posiada certyfikat Nordic Swan*, oraz spełnia surowe normy LCE Gold** i ISO 14024.

* Nordycka Etykieta Ekologiczna jest przyznawana produktom, które są przyjazne dla środowiska na etapie produkcji, użytkowania oraz utylizacji
**Greenguard Low Chemicals Emission

 

 

DRUKARKA LATEKSOWA

HP LATEX 3100 PRINTER

Stworzona przez firmę HP maszyna lateksowa dzięki wykorzystaniu czujnika przesuwu materiału OMAS, modułu optycznego detektora kropli ODD oraz spektrofotometru gwarantuje znakomite nasycenie kolorów oraz przyciągającą wzrok jakość. Nanoszenie pigmentu z precyzją bliską ploterom fotograficznym odbywa się dzięki sprawdzonemu systemowi głowic DesignJet, co zapewnia dokładnie i spójnie odwzorowane kolorów a także powtarzalność w realizowanych zleceniach. Przygotowane w ten sposób produkty mogą być z powodzeniem stosowane na zewnątrz gdyż są odporne na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV, czy uszkodzenia mechaniczne.

ZAMÓW

BEZPŁATNE PRÓBKI

Zapraszamy do sprawdzenia możliwości jaki daje druk lateksowy!

KONTAKT

E-mail: piotr.g@bws-expo.com

Tel.: + 48 690 494 822