historia

firmy

Wyeksponuj swoje mocne strony i wyróżnij się wśród konkurencji

Jesteśmy firmą wystawienniczą o 29-letnim doświadczeniu i międzynarodowym zasięgu w zakresie projektowania i montażu stoisk targowych. Posiadamy zespół blisko 350 sprawdzonych fachowców, nowoczesny park maszynowy oraz zaplecze magazynowe i transportowe zlokalizowane w Suchym Lesie k. Poznania. Rocznie realizujemy ponad 82 800 m2 kompleksowej zabudowy targowej. Naszą pasją jest projektowanie stoisk targowych oraz ich kompleksowa zabudowa. Montaż stoisk targowych realizowany jest przez doświadczone ekipy monterskie, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Ponad

29 lat

doświadczenia

Projektujemy i budujemy indywidualne stoiska targowe oraz pawilony narodowe. Śledzimy światowe trendy wystawiennicze w zakresie projektowania stoisk targowych. Klienci cenią naszą kreatywność, wysoką jakość i estetykę wykonania, a także funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę.

Przyświeca nam hasło guru marketingu Jacka Trouta „Wyróżnij się albo zgiń”. Naszym Klientom proponujemy projekty stoisk targowych, które pozwolą im zaprezentować się z jak najlepszej strony i wyróżnić się na tle konkurencji. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego tworzymy realizacje, obok których trudno przejść obojętnie. Nie zapominamy jednak, że stoisko targowe to przede wszystkim narzędzie marketingowe. Aby było skuteczne i realizowało cele firmy, musi być nie tylko efektowne, ale też efektywne kosztowo. Dbamy o każdy szczegół projektu.

Jako największa firma wystawiennicza w Polsce, zapewniamy kompleksową obsługę: od koncepcji i projektu przez produkcję i montaż stoisk targowych, jak i ich późniejszy demontaż. Zaprojektuj swoje stoiska targowe razem z nami. Zapraszamy do współpracy!

ROK 2019
W LICZBACH

Stoisk

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy 652 stoiska targowe – wyróżniające się atrakcyjną formą i skutecznie realizujące strategie marketingowe naszych Klientów. Projektując stoiska targowe przykładamy dużą wagę do jakości oraz zaprezentowania światowego designu.

imprezy

Pomogliśmy naszym Klientom zaprezentować się od najlepszej strony na 258 imprezach, takich jak targi, wystawy, kongresy oraz konferencje zarówno w kraju, jak i za granicą. Stoisko targowe to prestiżowe narzędzie marketingowe.

specjalistów

Na sukces naszych Klientów pracuje ponad 340 wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Stoiska targowe to nasza pasja, którą realizujemy od lat.

kilometrów

W 2019 roku nasza flota samochodów przejechała prawie 300 000 km.

stoisk w m2

Łączna powierzchnia stworzonej przez nas kompleksowej zabudowy targowej wyniosła ponad 82 824 m2 (bez pięter). Dokładamy wszelkich starań aby projektowane przez nas stoiska targowe realizowane były w oparciu o najwyższą jakość wykonania.

PIĘTER W M2

Projektujemy i budujemy stoiska targowe z zabudową piętrową, dbając o jakość i bezpieczeństwo. Łączna powierzchnia zabudowy piętra to ponad 5 800 m2.