Antresole
magazynowe

Drugi poziom magazynu ! Powierzchnia x 2

Oferujemy wykonanie konstrukcji drugiego poziomu w dowolnym obiekcie biurowym, magazynowym, handlowym itp. Powierzchnia zabudowy dowolna, dostosowana wymiarami i kształtem do specyfiki miejsca realizacji.

Do wyboru różne warianty wykonania, od najprostszej konstrukcji stalowej bez schodów, stanowiącej po prostu tylko drugi poziom powierzchni magazynowej, poprzez różne konfiguracje do ekskluzywnych wnętrz wyposażonych w multimedia, lśniących połyskującymi powierzchniami, chromem i szkłem, dowolnie oświetlonymi w najnowszych technologiach LED.

Każda konfiguracja oparta jest o obliczenia statyczne. Jako samonośna konstrukcja nie ustawiana we wnętrzu budynku nie wymaga zezwolenia na budowę. Naszych konstrukcji nie musimy mocować w żaden sposób do konstrukcji budynku-matki.
Nominalne obciążenie statyczne konstrukcji to 500 kg / m2, standardowa wysokość zabudowy to 3m, przestrzeń pod piętrem max wysokość ok. 2,7 m.

dodatkowa-powierzchnia-m

Solidna

stalowa konstrukcja

Wykonywane przez nas  realizacje wykonujemy z elementów, które maja zapewnić nie tylko komfort użytkowania, ale również bezpieczaństwo. Bazę konstrukcji stanowią stalowe elementy piętra, gwarantujące stabliność i  trwałóść całej reaqlizacji.

pietro-w-magazynie
stalowe-pietro-w-magazynie

Przykładowe rzuty projektowe

Dział projektowy naszej firmy  przygotują dla Państwa  projekt techniczny i  wizualizacje przyszłej realizacji. Postaramy się maksymalnie dopasować rozwiązania techniczne do Państwa oczekiwań, jednocześnie oszczędzając Państwa środki finansowe. Nasze zabudowy to najbardziej efektywne i ekonomiczne rozwiązanie na zwiększenie powierzchni.

antresola-magazynowa-szkic
antresola-magazynowa-rzut
antresola-magazynowa-szkic

Przykładowe
wizualizacje