30 lat doświadczenia

Podziel się

Jesteśmy firmą wystawienniczą z 30-letnim doświadczeniem i międzynarodowym zasięgu w zakresie projektowania i montażu stoisk targowych. Posiadamy zespół blisko 350 sprawdzonych fachowców, nowoczesny park maszynowy oraz zaplecze magazynowe i transportowe zlokalizowane w Suchym Lesie k. Poznania.

Rocznie realizujemy ponad 82 800 m2 kompleksowej zabudowy targowej. Naszą pasją jest projektowanie stoisk targowych oraz ich kompleksowa zabudowa. Montaż stoisk targowych realizowany jest przez doświadczone ekipy monterskie, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług.

Projektujemy i budujemy indywidualne stoiska targowe oraz pawilony narodowe. Śledzimy światowe trendy wystawiennicze w zakresie projektowania stoisk targowych. Klienci cenią naszą kreatywność, wysoką jakość i estetykę wykonania, a także funkcjonalność zastosowanych rozwiązań oraz profesjonalną obsługę.

Przyświeca nam hasło guru marketingu Jacka Trouta „Wyróżnij się albo zgiń”. Naszym Klientom proponujemy projekty stoisk targowych, które pozwolą im zaprezentować się z jak najlepszej strony i wyróżnić się na tle konkurencji. Wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego tworzymy realizacje, obok których trudno przejść obojętnie. Nie zapominamy jednak, że stoisko targowe to przede wszystkim narzędzie marketingowe. Aby było skuteczne i realizowało cele firmy, musi być nie tylko efektowne, ale też efektywne kosztowo. Dbamy o każdy szczegół projektu.

Jako największa firma wystawiennicza w Polsce, zapewniamy kompleksową obsługę: od koncepcji i projektu przez produkcję i montaż stoisk targowych, jak i ich późniejszy demontaż. Zaprojektuj swoje stoiska targowe razem z nami. Zapraszamy do współpracy!