BWS Expo uczestnikiem spotkania UFI w Poznaniu

Podziel się

W najważniejszym wydarzeniu dla przemysłu targowego w tej części świata, spotkaniu Europejskiej Konferencji Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI) w Poznaniu uczestniczyło kilkuset najbardziej liczących się graczy branży targowej. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Od 4 do 6 maja w stolicy Wielkopolski trwała Europejska Konferencja Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego (UFI) - najważniejsze międzynarodowe wydarzenie branżowe przemysłu targowego w tej części świata.

Kilkuset przedstawicieli państw Europy i innych regionów świata związanych z branżą spotkań spotkało się w Poznaniu, by uczestniczyć w prelekcjach i panelach dyskusyjnych związanych z przyszłością targów, dokonującymi się zmianami i wyzwaniami stojącymi przed branżą.

Konferencja w Poznania była pierwszym spotkaniem europejskich liderów przemysłu spotkań po pandemii koronawirusa i pierwszym w historii spotkaniem w Polsce. Wydarzenie było też jednym z finałowych punktów obchodów 100-lecia istnienia Międzynarodowych Targów Poznańskich.